Connect with us

Magazin

Boşanması sonrası ortaya çıktı: Yüklü miktarda borç vermiş

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in evliliği yalnızca 5 ay sürdü. İkili, Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde görülen dava sonrası boşandı. Boşanma sonrası Hadise’nin, Mehmet Dinçerler’e yüklü miktarda borç para verdiği ortaya çıktı. İşte detaylar…

Published

on

By

Çok konuşulan bir yıllık ilişkilerini nisan sonunda resmiyete dönüştüren çiftin yüzü nikâhtan beri gülmemişti.

Hadise’nin eski ilişkisinin her daim gündeme gelmesi, Mehmet Dinçerler’in aile şirketlerinin borçları derken sorunlardan kafalarını kaldıramayan ikili, sonunda ayrı yollara gitmeye karar verdi.

Boşanma protokolüne imza atan ünlü çift, Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde saat 16:00’da görülen dava sonrası boşandı.

Anlaşmalı boşanan Hadise ve Mehmet Dinçerler duruşmaya katılmadı.

“YOKSA DAHA ERKEN OLABİLİRDİ”

Hadise’nin avukatı Hakan Öncel çiftin takılar nedeniyle yaşadıkları anlaşmazlığı doğruladı ve “Basına yansıyan haberlerden dolayı süreç biraz uzadı. İki hafta sonra boşanma gerçekleşti yoksa daha erken olabilirdi” dedi.

TAKILARI VERDİĞİ BORÇ YERİNE SAYDI

İddiaya göre; Hadise düğünde kendisine takılan takıları evliliği sırasında Mehmet Dinçerler’e borç olarak verdiği yüklü miktardaki paranın yerine saydı.

HADİSE VE MEHMET DİNÇERLER NEDEN BOŞANDI?

Hadise’nin, klibinde ve konserinde Murda’yla samimi görüntüler vermesi de evliliğin bitmesine neden olarak gösteriliyor.

Öte yandan Dinçerler’in Hadise’nin sahne kıyafetlerine karıştığı, bu sebeple Hadise’nin ayrılık kararı aldığı öne sürülmüştü. Kendisine yapılan psikolojik baskı sonrası ünlü şarkıcı Hadise, iddialara göre dayanamayarak boşanma davası açtı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler 30 Eylül 2022’de tek celsede boşandı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar