Connect with us

Dünya

Brezilya bu skandalı konuşuyor! Adriano aynı anda…

Bir dönem Avrupa futbolunun en etkili hücum oyuncularından biri olan Adriano, son dönemde Brezilya için magazin haberlerinin vazgeçilmez konu başlıklarından sadece biri. Bu kez aldatma haberiyle gündeme gelen emekli hücum oyuncusunun, eski nişanlısını eski sevgilisiyle aldattığı iddia edildi. İşte, Brezilya basınında çok konuşulan o hikaye

Published

on

Brezilya ve Inter Milan’ın efsane forveti Adriano Leite Ribeiro, son günlerde ülkesinin en çok konuşulan aldatma hikayesinin başrolü durumunda. Eski nişanlısı ve eski sevgilisi ile aynı anda ilişki yaşayan Adriano’yu, Brezilya’da yayın yapan Extra Globo Gazetesi gündeme getirdi. “Eski aşklarından medet uman biri varsa o da Adriano’dur” sözleriyle paylaşılan haberde, eski futbolcunun iki kadını aynda anda aldattığı ileri sürüldü.

Adriano durdurulamıyor…
Bir dönem Avrupa futbolunun en etkili hücum oyuncuları arasında gösterilen Brezilyalı Adriano, aşk hayatında çalkantılı günler yaşıyor. Rio de Janeiro’daki lüks malikanesini satıp bir otele yerleşen emekli futbolcu, 3 ay süreyle iki kadını aldatmış.

İki kadın da habersizdi
Lüks malikanesini sattıktan sonra Fluminense’de bulunan evi ve başkentteki otel odası arasında sık sık mekik dokuyan Adriano, Brezilya basınına feci biçimde yakalandı. Extra Globo, Adriano’nun her hareketini adım adım izleyerek; eski futbolcunun 3 ay süreyle iki kadını aldattığını yazdı.

2018 yılında Moreira ile nişanlanmıştı
2018 yılında Brezilyalı model Victoria Moreira ile nişanlanan Adriano, 2 yıl kadar nişanlı kaldıktan sonra 2020 yılında nişanı atıp yine bir başka model ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Mesquita’dan ayrıldı
Moreira ile nişanı bozduktan sonra bu kez Mesquita ile aşk yaşamaya başladı. Yalnız bu aşkta pek uzun sürmedi. Adriano, birkaç ay içinde Micaela Mesquita’dan ayrıldı.

3 ay boyunca aldattı
Tam 3 ay süreyle Victoria ile Mesquita’yı aldatan Adriano, en son Brezilya basınına yakalandı. Globo Extra, Adriano’nun iki farklı kadınla basına poz verdiğini ve iki kadının da bu durumdan habersiz olduğunu gündeme taşıdı.
Kariyeri boyunca 300 maça çıkan Adriano, bu süreçte 137 gol atıp; 37 asist yapmayı başardı. Inter, Fiorentina, Parma, Roma gibi kulüplerin formasını giyen Adriano, 16 yıllık kariyerinde 51 milyon 90 bin Euro tutarında transfer gerçekleştirdi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar