Connect with us

İngiltere

Britanya’da Türk restoranları ödül töreni başlıyor…

İngiltere, İskocya ve Galler’de son yıllarda büyük gelişme gösteren Türk restoranları arasında yeni bir yarışma başlıyor…

Published

on

By

Britanya genelinde sayıları 20 bini aştığı tahmin edilen Türk restoranları ve ‘takeaway’ler son yıllarda büyük ilgi görüyor. Ülke ekonomisine olan katkılarının artarak devam etmesi ile birlikte basın yayın ve siyasilerin dikkatini çeken Türk restoranları ve ‘takeawayleri’nin hak ettikleri ilgi ve desteği görmelerini sağlamak amacıyla Türk Restoranları ve Takeawayleri Ödülleri  ‘TURTA AWARDS’ adında bir yarışma düzenlenecek.

Sezgin Aydın

Optimum UK tarafından düzenlenecek olan ödü töreni hakkında açıklama yapan organizasyonun fikir babası Sezgin Aydın, ‘Britanya Türk Restoran ve Takeawayleri’nin ülkenin sosyal ve ekonomik hayatına olan katkılarını daha görünür hale gelmesi için böyle bir girişimde bulunduklarını dile getirdi.

Yarışmaya katılmak isteyen işletmelerin önümüzdeki ay  www.turta.co.uk web sitesi üzerinden kayıt yaptırabileceklerini açıklayan Sezgin Aydın, ödül töreninin Nisan 2021de Londra merkezde görkemli bir salonda gerçekleştirileceğini dile getirdi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar