Connect with us

Magazin

Britney Spears BBC belgeselini eleştirdi: “Hayatımdaki en olumsuz ve travmatik anları öne çıkarmak niye?”

Britney Spears hayatını ve kariyerini kayıt altına alan yeni belgesel çalışması hakkında konuştu

Published

on

Britney Spears hayatını ve kariyerini kayıt altına alan yeni belgesel çalışması hakkında konuştu.

Spears, pazartesi (3 Mayıs) paylaştığı uzun Instagram gönderisinde şu ifadeleri kullandı:

“Başkalarının hayatımı ele geçirdiği bu yıl pek çok belgesel yayımlandı. Ne diyebilirim ki? Çok gururlandım!!!! Bu belgeseller o kadar ikiyüzlü ki… medyayı eleştirip sonrasında aynı şeyi yapıyorlar.”

Şarkıcı muhtemelen BBC’nin dijital yayın hizmeti aracılığıyla cumartesi yayımlanan “The Battle for Britney: Fans, Cash and a Conservatorship” adlı yeni belgeselden bahsediyor.

Belgesel, New York Times’ın şubatta yayımlanan, şöhretin ve medyanın Spears’ın hayatı ve kariyerindeki etkilerini inceleyen Framing Britney Spears belgeselinin ardından geldi.

BBC belgeselinde ayrıca yapımcıların “konunun her iki tarafında” yer aldığını belirttikleri ve aralarında Perez Hilton, makyaj sanatçısı Billy Brasfield ve koreograf Brian Friedman’ın da yer aldığı bazı kişilerle yapılmış röportajlar da yer alıyor.

Spears şunları söyleyerek devam etti:

“Sizleri tanımıyorum ama hayatımda hayli zor zamanlar geçirmiş olmama rağmen hepinize şunu hatırlatmaktan heyecan duyuyorum… Hayatımda çooook daha harika zamanlar geçirdim ve maalesef arkadaşlarım… Dünyanın olumsuz olanla daha çok ilgilendiğini düşünüyorum. Hayatımın fi tarihinden kalma en olumsuz ve travmatik anlarını öne çıkarmak niye?”

Şarkıcı, martta Framing Britney Spears belgeseline yorum yapmış ve Instagram’da “belgeseli izlemedim fakat gördüğüm kadarıyla beni altına koydukları ışıktan utandım… İki hafta boyunca ağladım ve… Hâlâ zaman zaman ağlıyorum!!!!” ifadelerini kullanmıştı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar