Connect with us

Magazin

Britney Spears: Bebeğimi kaybettim

Sam Asghari ile nişanlı olan şarkıcı Britney Spears, son açıklamasıyla sevenlerini üzdü. Britney Spears, “Bebeğimi kaybettim” dedi.

Published

on

Babası Jamie Spears’a karşı 13 yıldır verdiği vasilik mücadelesini kazanan Britney Spears, yaklaşık 5 yıldır sevgilisi Sam Asghari ile birliktelik yaşıyor. Geçtiğimiz aylarda nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan çiftten sevindiren haber geldi.

Dansçı Kevin Federline ile birlikteliğinden 2 çocuk sahibi olan Britney Spears, hamile olduğunu duyurdu. 40 yaşındaki Spears, Instagram hesabından yaptığı açıklamada nişanlısından ilk bebeğini beklediğini ifade etti.

ACI HABER GELDİ

Bebeklerini kucaklarına almak için geri sayıma geçen ünlü çift, aldıkları haberler yıkıldı.

Britney Spears, düşük yaparak bebeğini kaybettiğini açıkladı.

“AİLEMİZİ BÜYÜTMEK İÇİN ÇABA GÖSTERECEĞİZ”

Britney Spears ve Sam Asghari, yaptıkları ortak açıklamada bebeklerini kaybettiklerini duyurdu. İşte o açıklama:

“Mucize bebeğimizi hamileliğin erken döneminde kaybettiğimizi derin bir üzüntüyle paylaşıyoruz. Bu, her ebeveyn için yıkıcı bir zaman. Belki de hamileliğim ilerleyene kadar bunu duyurmak için beklemeliydik, ancak iyi haberi paylaşmak için fazlasıyla heyecanlıydık. Birbirimize olan sevgimiz biz gücümüz ve ailemizi büyütmek için çaba göstermeye devam edeceğiz. Tüm desteğiniz için minnettarız. Bu zorlu süreçte sizlerden mahremiyet rica ediyoruz.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar