Connect with us

Magazin

Bülent Ersoy’dan Hadise’ye övgü

Bülent Ersoy modacı Semih Doğruer ile önceki akşam Bebek’teydi. Dondurma yediler. Diva, menajeri Haluk Şentürk’ün, şarkıcı Hadise ile olan fotoğrafının hatırlatıldı. Bakın ne dedi…

Published

on

Şarkıcı Bülent Ersoy’un menajeri Haluk Şentürk, Instagram hesabından Hadise ile yanak yanağa pozunu yayınlamıştı. Şentürk’ün paylaşımını gören Ersoy’dan ise sert bir yorum gelmişti.

Bülent Ersoy, söz konusu paylaşımı kıskandığını esprili bir yorumla takipçilerine belli etti: “Haluk şimdi bir resim geldi telefonuma. Bana inat mı koydunuz o resmi? “Hadise Hanım’la yanak yanağa poz vermişsiniz. Bu Hadise Hanım da aslında iyi bir kızdır. Gerçekten çok sevdiğim iyi bir çocuktur ama bu kadar ziyadesiyle sana yaklaşmasından sonra kendisine olan iyi niyetli, sevecen yaklaşımlarım ve iyi niyet fikirlerim her an pozisyonumun değişmesine sebep olabilir.”

Bebek’te modacısı ile dışarı çıkan Bülent Ersoy, taksi içerisinde beklediği sırada basın mensuplarıyla sohbet etti. Diva, “Canım dondurma istedi. Modacım Semih’e söyledim. Dışarı çıktık, dondurma aldık” dedi.

Menajerinin Hadise ile olan fotoğrafına yazdığı yorumun sorulması üzerine Ersoy, “Haluk’a dedim; ‘yanından çekil, oraya ben oturacağım’. Kızcağız da ‘Bülent Hanım başımın tacısınız’ cevabını verdi. Çok iyi bir çocuk, çok iyi huylu” diyerek, Hadise’ye övgü dolu sözler şart etti.

Öte yandan pahalı sahne kıyafetleri ve takılarıyla adından sıkça söz ettiren Bülent Ersoy’un, yanına gelen üç çiçek satıcısına toplam 600 TL da para vermesi dikkat çekti.

 

 

 

 

Haber: CNN Türk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar