Connect with us

Magazin

Burak Özçivit, Gümüşlük’teki yangından sonra harekete geçti!

2017 yılında meslektaşı Fahriye Evcen ile nikah masasına oturan Burak Özçivit, geçtiğimiz günlerde Gümüşlük’teki yazlık evinin çevresinde çıkan yangından sonra harekete geçti. Kuruluş Osman dizisinin başrol oyuncusu aldığı radikal bir kararla milyonluk evini satışa çıkardı.

Published

on

By

atv’de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit, Bodrum Gümüşlük’teki evinin yakınlarında yangın çıkmasından sonra radikal bir karar aldı. İstanbul’a döndüğü gün evinin çevresinin yanmasıyla büyük korku yaşayan oyuncu, harekete geçti.

Özçivit, Gümüşlük’teki evini satışa çıkarmaya karar verdi. Yaz boyunca eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan’la Gümüşlük’te tatil yapan Özçivit, yeni evini ise yine Bodrum’dan alacağı öğrenildi. Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt’un haberine göre; Özçivit, Bodrum Gündoğan’daki villaya, tam 15 milyon lira ödemiş.

Burak Özçivit, orman yangınları esansında sosyal medya hesabından alevlerin evinin yakınına kadar geldiğini göstererek “Şimdi bize de geliyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun” ifadelerini kullanmıştı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar