Connect with us

Magazin

Burcu Kara, doğduğu köy evini yeniledi!

Burcu Kara, Bursa’nın İznik ilçesindeki doğup büyüdüğü köy evini yeniledi.

Published

on

By

Çocukluğunun geçtiği evi yeniden yaşanabilir hale getiren Kara, mutluluğunu ve evin son görüntüsünü takipçileriyle paylaştı.

Oyuncu Burcu Kara koronavirüs salgının ardından doğup büyüdüğü köy evini yenileme kararı aldı. Yıkılmaya yüz tutmuş, eski kerpiç ev için yoğun çaba gösteren ünlü oyuncu, ‘Evin çökmesine gönlüm hiç razı değildi. Bir delilik yapıp restorasyona karar verdik’ sözleriyle evin inşaatına başladı.

Ünlü oyuncu uzun zamandır yapım aşamasında olan evin bittiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Evin son görüntüsünü paylaşan Kara duygularını şu sözlerle dile getirdi;
Yolun sonuna geldik. İnanamıyorum evin bittiğine. Hayatımın sonuna kadar içinde yaşayacağım bir mutluluk bu. Her noktasını dokunarak, özenerek yaptığımız masal evimiz. Bu küçük kız o zamanlar dayısının oğullarıyla birlikte, sapanla camlarını kırdığı evi yeniden yaptırdı. Artık burada biz, çocukluğum ve anılarımız beraber yaşayacağız. Ananem ve dedem de bizimle her an birlikte olacaklar. Canım sevdiğime bana bu yolda yoldaş ve destek olduğu için, benim köklerime ve anılarıma bu kadar kıymet verdiği için ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki sen, hep sen, her şeyde sen. Bu süreçte hep yanımda olan, güzel dilekleri ve dualarıyla bu süreci daha da anlamlandıran tüm takipçilerime de ayrıca teşekkür ederim.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar