Connect with us

Magazin

Buse İskenderoğlu’nun hamam keyfi

Buse İskenderoğlu annesini de alıp Bursa’da bir otele gitti. Miss Turkey 2016 birincisi Buse otelde önce sauna sonra da hamam keyfi yaptı, keyifli anlarını da Instagram hesabından paylaştı.

Published

on

Miss Turkey 2016 birincisi Buse İskenderoğlu geçtiğimiz gün Bursa’daki Almira Otel’deydi.

Önce saunaya girdi, ardından hamamda kese yaptırdı. Finalde masaj vardı.

‘HARİKA BİR DENEYİMDİ’

Sunuculuk da yapan manken, “Harika bir deneyimdi. Kesinliklikle tekrarlamayı düşünüyorum” dedi.

BUSE İSKENDEROĞLU KİMDİR?

Buse İskenderoğlu, 1997 senesinde Yalova’da doğdu. 2 yaşına geldiğinde 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi sonrasında evleri yıkılınca ailesi ile Bursa’ya taşındı.

Buse İskenderoğlu, çok genç yaştayken annesi ve babası boşandı, bu boşanmanın ardından güzel sunucunun annesi 2. bir evlilik yaşadı.

Üniversite hayatını, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde devam ettiren Buse İskenderoğlu, 2016 senesinde Antalyanın Serik ilçesi içerisinde gerçekleştirilen Miss Turkey yarışmasında birinci oldu. Daha sonra ise Türkiye’yi, dünya güzellik yarışması olan Miss World’de temsil etmeye hak kazanan Buse İskenderoğlu, bir ara Seda Sayan’ın oğlu olan Oğulcan Engin ile birlikteliği ile de gündeme geldi.

1997 doğumlu olan genç sunucu şu an bekar. Herhangi bir evlilik yapmamış olan Buse İskenderoğlu, geçtiğimiz dönemlerde Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile bir birliktelik yaşamış ve bu ilişki ile gündeme gelmişti.

Posta

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar