Connect with us

Magazin

Buse Varol: Alişan’dan önce oynadığım projelerde öpüşme sahnesi istemedim

“Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı” açıklaması nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Alişan’a, Buse Varol’dan destek geldi. İki çocuk annesi oyuncu, “Alişan’ın söylemeye çalıştığı ile insanların anladığı o kadar farklı ki. Her zamanki gibi yanlış anlaşılmış” dedi.

Published

on

Türkücü Alişan ile Buse Varol, 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Şubat 2019’da oğulları Burak’ı kucaklarına alan ünlü çiftin ikinci bebekleri Eliz de Şubat 2021’de dünyaya gelmişti.

Son dönemde ‘ayrılık’ haberleriyle konuşulan ikiliden Buse Varol, dün bir AVM’de objektiflere yansıdı. Özel hayatı ve eşi Alişan hakkında konuşan 31 yaşındaki oyuncu, söz konusu iddiaları yalanladı.

“AYRILIK HABERLERİNDEN ÇOK SIKILDIM”

Varol, “Neden çıktığını bilemem. Herhalde ayrılmamızı istiyorlar. Sürekli ‘boşanıyorlar’ gibi saçma sapan iddialar. Bizim gündemimizde, Allah korusun hiç böyle bir şey yok. Bir sürü kötü şey yaşadık ve iyileşmeye çalıştığımız bir zaman. İnsanların bu kadar saygısız olması ve bu kadar çok üzerimize geliyor olmalarına anlam veremiyorum” dedi.

Oyuncu, “Ayrılık haberlerinden çok sıkıldım ama yapacak bir şey yok. İlla ki çıkıyor böyle şeyler. Bir uyanıyorum üçüncü çocuk, bir uyanıyorum boşanıyorum! Bir gün uyanıyorum başka bir şey. O yüzden artık görmemezlikten geliyorum” ifadelerini kullandı.

“GEREKEN CEVAPLARI VERİYORUM”

Bir takipçisinin “Alişan sayesinde zengin oldu” yorumuna da değinen Buse Varol, “Çok komik geliyor böyle şeyler. İnsanların o kadar çok boş vakti var ki sürekli böyle saçma sapan şeyler söyleniyor. Belki de gerçekten merak ediyorlar ben de gereken cevapları veriyorum’ ifadelerini kullandı.

“ALİŞAN YANLIŞ ANLAŞILMIŞ”

Alişan’ın “Buse dizilerde öpüşseydi, karım olamazdı” sözleri hatırlatılan ünlü oyuncu “Alişan’ın söylemeye çalıştığı ile insanların anladığı o kadar farklı ki. Herkesin hayat görüşü ve hayata bakış açısı var. Buna her şeyden önce saygı duyulması gerektiğine inanıyorum. Zaten Alişan’dan önce oynadığım birçok projede hiç öpüşme sahnesi yaşamadım ve yaşamayı tercih etmedim. Bu benim tercihim, edenler eder. Alişan da bunu söylemeye çalışmış ama her zamanki gibi yanlış anlaşılmış” dedi.

“İŞİNİZE GELMEYİNCE KIRO”

‘Öpüşme’ itirafıyla gündem olan ve sosyal medyada bazı takipçilerinin tepkisini çeken 45 yaşındaki türkücü, Twitter hesabı üzerinden yeni bir açıklamada bulunmuştu.

Alişan, “Benim hayat felsefem, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro! Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil, ben de herkes gibi düşünmek, yaşamak zorunda değilim” ifadelerini kullanmıştı.

“BUSE ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU İSTİYOR”

Öte yandan Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programına telefonla bağlanan şarkıcı, “Üçüncü çocuğu Buse istiyor, çok fazla istiyor. Ben şu an düşünmüyorum, biraz çocuklarımızın büyüdüğünü göreyim ondan sonra” demişti.

“Evlilik sözleşmesi” iddialarını da cevaplayan Alişan, “Bizim evliliğimizde hiç böyle bir şey olmadı. ‘Onun parası, benim param’ lafı olmadı. Evlilik sözleşmemiz yok. Böyle bir şey olabilir mi? Çok saçma bir şey! Benim karımdan ya da karımın benden böyle bir beklentisi varsa böyle bir evliliğe zaten girmem” şeklinde konuşmuştu.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar