Connect with us

Magazin

Büyük aşk bitti: Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı

Uzun süredir yurt dışında yaşayan Şeyma Subaşı, 1,5 yıllık sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ayrılık kararı aldı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Subaşı, “Yaşadığım hassas sürece saygı gösterin” dedi.

Published

on

Acun Ilıcalı ile evliliğinden bir çocuğu olan 31 yaşındaki Şeyma Subaşı, 1.5 yıldır birlikte olduğu Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan ilişkisinin bittiğini Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Evleneceklerine kesin gözüyle bakılan çift, bugün ayrıldıklarını açıkladı. Ayrılık kararını ise ilk olarak Şeyma Subaşı duyurdu.

Subaşı yaptığı paylaşımda, “Sizlerin de bildiği ve tanık olduğu gibi yaklaşık 1,5 seneidr Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi karşılıklı anlaşarak sonlandırma kararı aldık. Her ilişkide olabileceği gibi biz de yaşadığımız anlaşmazlıklar sonucu ilişkimizi sürdüremeyeceğimize karar verip saygı çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız hassas sürece siz değerli takipçilerin ve basın mensuplarının saygı ve anlayışını rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar