Connect with us

Magazin

Çağla Şıkel-Emre Altuğ hakkında bomba iddia! Sevgili özleşmesi imzalamışlar

Ünlü model Çağla Şıkel ve şarkıcı Emre Altuğ, 2015 yılında 7 yıllık evliliklerini noktalama kararı almıştı. Boşandıktan sonra çiftin çocuklarının etkilenmemesi adına yeni sevgilileriyle görüntü vermemeleri için ‘sevgili sözleşmesi’ imzaladıkları iddia edildi. İşte detaylar…

Published

on

By

Ünlü model Çağla Şıkel ve şarkıcı Emre Altuğ, 2015 yılında 7 yıllık evliliklerini noktalama kararı vermişti. Çocukları için bir araya gelmeye devam eden çiftten Emre Altuğ haziran ayında Armağan Çağlayan’ın sunumuyla YouTube’da yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk oldu ve eski eşiyle aralarındaki iletişimden söz etti.

“EGOMUZU BİR KENARA BIRAKTIK”

Eski eşiyle iyi anlaştıklarını ifade eden Altuğ, “Biz arkadaş değiliz. Aynı çocukların annesi babayız, öyle bakmak lazım. Egomuzu bir kenara bıraktık” dedi.

ŞAŞIRTAN ANLAŞMA

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre, Çağla Şıkel ve eski eşi Emre Altuğ’un boşanmanın sonrasında çocuklarının magazinsel durumlardan etkilenmemesi adına yeni aşklarıyla görüntü vermemek üzere anlaştıkları öğrenildi.

EĞER AŞK FOTOĞRAFI ÇIKARSA…

Boşanmanın sonrasında bugüne kadar sevgilileriyle poz vermeyen çiftin, yaptığı anlaşmada her iki taraftan birinin basında aşk fotoğraflarının çıkması durumunda yüklü miktarda tazminat ödeyeceği konuşuluyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar