Connect with us

Spor

Çağlar Söyüncü’den Cengiz Ünder’e: Havaalanında bekleyeceğim. Beni tanıman için elimdeki kağıda ne yazsam?

Published

on

By

Premier Lig ekibi Leicester City’nin Roma forması giyen milli oyuncu Cengiz Ünder’i transfer ettiği kesinleşti. Açıklamada transferin satın alma opsiyonlu kiralama şeklinde gerçekleştiği ifade edildi.

İmzanın ardından açıklamalarda bulunan Ünder şunları söyledi: “Leicester’de antrenmanlara başlamayı sabırsızlıkla bekliyorum. Her zaman İngiltere’de oynama hayalim vardı ve Premier Lig’de sahne almak için harika bir fırsat yakaladım. Takım arkadaşlarıma saha içi ve dışında yardımcı olmaya çalışacağım ve performansımı her geçen gün yükselteceğime inanıyorum. Kendimi hızlı bir oyuncu olarak görüyorum ve takım arkadaşlarıma birçok gol fırsatı hazırlayacağım.”

Leicester City’de forma giyen milli oyuncu Çağlar Söyüncü ile aynı takımda olmaktan mutluluk duyacağını vurgulayan Cengiz, “Kendimi çok iyi hissediyorum çünkü Leicester City’de çok iyi arkadaşlarım var. Çağlar ile aynı takımda olmak mutluluk verici. Onun için Leicester’ın maçlarını sürekli izlemiştim” ifadelerini kullandı.

Çağlar Söğüncü: Havaalanında bekleyeceğim
Söğüncü de Ünder’i beklediğine dair esprili bir paylaşım yaptı: “Havaalanında bekleyeceğim. Beni tanıman için elimdeki kağıda ne yazsam?”

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar