Connect with us

Gündem

Çanakkale’de Corona virüs paniği…

Yüksek ateşli bir hastanın Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi’ne getirilmesiyle birlikte hastanede hareketli saatler yaşandı.

Published

on

Gelibolu’nun Sesi Gazetesi’nin haberine göre Çanakkale’nin Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi’ne yüksek ateşli bir hastanın gelmesinin ardından, herhangi bir ihtimale karşı, hastanede tedbir alınması sonucu hareketli saatler yaşandı.

 Çin’de başlayıp, daha sonrada dünyaya yayılmaya başlayan ve binlerce insanın canına malolan corona virüsünün ülkemizede bulaştığının açıklanmasından sonra, tüm il ve ilçelerde başlayan tedirginlik, bu gece Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesinde hat safhaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, yüksek  ateşli bir  hastanın hastaneye gelmesinin ardından, herhangi bir ihtimale karşı, tedbir amaçlı özel giyimli ekipler tarafından ambulansla Çanakkale Devlet Hastanesine sevk edildi.

Hastanın evden özel kıyafetli sağlık personeli tarafından alınma görüntüleri gazetenin internet sitesinde yayınlandı. Hastanın sağlık durumu hakkında herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar