Connect with us

Magazin

Canan Ergüder kansere yakalandı

Canan Ergüder’in meme kanserine yakalandığı ortaya çıktı. Yakın zamanda kemoterapi görecek 43 yaşındaki oyuncunun moralinin ise iyi olduğu söyleniyor

Published

on

Canan Ergüder’in meme kanserine yakalandığı ortaya çıktı. Oyuncu, başrolünü oynadığı ‘Menajerimi Ara’ dizisinden de affını istedi. Kadrodan ayrılmasının ardından çekimleri bırakan Ergüder’in, haberi alır almaz tedavi sürecine başladığı öğrenildi.

EŞİ DESTEK VERİYOR

Yakın zamanda kemoterapi görecek 43 yaşındaki oyuncunun moralinin ise iyi olduğu konuşuluyor. Ergüder’in eşi Kenan Ece ve ailesi de süreci yakından takip ederek, ona bu dönemde destek veriyor.

CANAN ERGÜDER KİMDİR?

15 Temmuz 1977 İstanbul doğumludur. Liseyi Üsküdar Amerikan Lisesi’nde tamamlayan Canan Ergüder, Franklin and Marshall College’da tiyatro eğitimi almıştır. Ardından The New School University Actors Studio Drama Program’da yüksek lisans eğitimi almıştır.

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide yer almış ancak başka bir projeden teklif alınca bu diziden ayrılmıştır. Son olarak geçtiğimiz günlerde final yaparak ekranlara veda eden Güllerin Savaşı dizisinde Gülfem karakterini canlandırdı.

Başarılı isim Menajerimi Ara dizisinde Feris karakterine hayat veriyor.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar