Connect with us

Dünya

Canlı yayında gözyaşlarına boğuldu: Kocası cinsel içerik üretmeye zorladı

Canlı yayın platformunda Amouranth adıyla ünlenen genç kadın, şöhretinin ardındaki korkunç istismarı takipçileriyle paylaştı. Eşi tarafından cinsel içerik üretmeye zorlandığını belirten Amouranth, gözyaşlarına boğuldu.

Published

on

By

Amouranth adıyla ünlenen ve yetişkinlere yönelik içerikler üreten Kaitlyn Siragusa, son videosunda gözyaşlarına boğularak eşi tarafından uğradığı istismarı anlattı. Daha önce takipçilerine evli olduğunu hiç açıklamayan genç kadın, canlı yayında eşiyle konuşurken gözyaşlarına boğuldu.

CİNSEL İÇERİKLER ÜRETMEYE ZORLADI

Amouranth, kocasının köpeklerini öldürmekle tehdit ettiğini, finansal kontrolünü elinde bulundurduğunu ve cinsel içerikli yayın yapmaya zorladığını iddia ediyor. İddialara göre genç kadının kocası ayrıca cinsel içerikler üreterek daha fazla para kazanmasını sağlamak için evli olduğunu da saklamasını istedi.

Sosyal medya platformunda takipçileriyle sohbet eden Amouranth, bu sayede dünyadaki en popüler yayıncılardan biri oldu. Ünlü yayıncı her ay abonelik ve takipçilerinin bağışları sayesinde 133 bin dolar kazanıyor. Ayrıca yetişkinlere yönelik içerik platformundan da ayda yaklaşık 1 milyon dolar kazanıyor.

Amouranth’ın canlı yayını izleyenler genç kadının eşinin korkunç davranışları karşısında şoke oldu. Videoda Amouranth, eşinin kırdığı kapıyı ve duvarları gösteriyor.

 

CANLI YAYINDA KONUŞTU

Videoda Amouranth eşiyle telefonda konuşuyor ve bu konuşmaya takipçileri de şahit oluyor. Genç kadın ‘köpeklerini niçin öldürmek istediğini’ sorduğunda telefondaki ses sinirlenerek “Bu evi terk et” diyor.
Amouranth eşiyle şimdi boşanma aşamasında olduğunu belirtirken hayranları genç kadının sağlığından endişe ettiğini ifade etti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar