Connect with us

Magazin

Cannes’da Erkan Petekkaya’ya kapkaççı şoku

Erkan Petekkaya, Cannes Film Festivali için gittiği Fransa’da kapkaça uğradı. Petekkaya, hırsızın peşinden koşup yakalayıp polise teslim etti.

Published

on

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın başrolünde yer aldığı ‘Her Şeye Rağmen’ filminin dünya prömiyeri, geçtiğimiz gün Fransa’da Cannes Film Festivali’nde yapıldı.

Petekkaya galanın ertesi günü filmde hayatı anlatılan İlhan Doğan ve yönetmen Erdal Murat Aktaş’la birlikte yemeğe çıktı. Doğan ve Aktaş’ın otellerine dönmesinin ardından restoranda yemeğe yalnız devam eden Petekkaya, daha sonra oteline dönmek için festival alanından taksi durağına doğru yürüdü. O sırada yanına yaklaşan bir genç, Petekkaya’nın elindeki telefonu alarak kaçtı. Kovaladığı kapkaççıyı yakalayan oyuncu, onu polise teslim etti. Petekkaya yaşadıklarını şöyle anlattı: “Kapkaççıyı yakaladım. ‘Paraya ihtiyacın varsa vereceğim’ dedim. Önce 50 Euro verdim, ‘100 ver’ dedi, bir 50 daha verdim. Yine kaçmaya başladı. Ben de peşinden koştum, çelmeyi bir taktım, yerde. Türk’üm, bırakır mıyım? Hemen ‘Polis’ diye bağırdım geldiler.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar