Connect with us

İngiltere

Çatı Networking geleneksel ‘İş Ağı Buluşması’ John Salt’da gerçekleşti

Çatı Networking ‘İş Ağı Buluşması’ mart ayı toplantısı dün gece John Salt’da düzenlendi.

Published

on

Mayıs 2019’dan bu yana her ayın ilk cuma günü buluşup, gerek Ankara Anlaşması ile İngiltere’de iş hayatına atılan yenilerin gerekse uzun zamandır İngiltere’de bulunan yerellerin birbirini tanıyıp, birbirleri için iş fırsatları yaratmasına zemin hazırlayan; ‘İş Ağı Buluşması’ mart ayı toplantısı dün gece gerçekleşti. Çatı Networking tarafından organize edilen etkinlik Londra’nın sevilen mekanlarından John Salt’da düzenlendi.

Etkinliğe çok sayıda davetli katıldı.

Finans dünyasından sanata, gayrimenkulden sağlık sektörüne kadar pek çok profesyonelin bir araya geldiği buluşmada keyifli anlar yaşandı.

Özellikle Ankara Anlaşması ile Londra’ya yeni gelen profesyoneller yeni bir network oluşturmak adına ilk adımlarını attıkları için Çatı Networking başkanı Mete Metin’e teşekkür ettiler.

ÇATI’nın Amacı Nedir?

İngiltere’deki Türklerin, profesyonel anlamda hizmetlerini tanıtıp, pazarlamasını yapabileceği potansiyel müşterilerle buluşmasına yardımcı olmak, bunu seminer ve etkinliklerle destekleyerek İngiltere içinde ve dışında ortak girişim alanları oluşturmayı amaçlayan bir oluşum.  Olaşum sosyal yaşamın iş hayatını da beslediğinin farkında olarak bu etkinlikleri, herkesin kolayca ulaşabileceği platform haline getirmek için çalışan gönüllü bir topluluk.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar