Connect with us

Magazin

Cem Yılmaz, ‘kamu spotu için para aldın’ yorumlarına isyan etti: Gerçekten aptal olmak gerekir!

Aşı olmaya teşvik için kamera karşısına geçen Şener Şen, Ezgi Mola ve Haluk Bilginer’in ardından Cem Yılmaz da Sağlık Bakanlığı’nın kamu spotunda yer aldı. Yılmaz, kamu spotu için para aldığı yorumlarına ise sosyal medya hesabından sert cevap verdi.

Published

on

Sağlık Bakanlığı tarafından Covid-19 ile mücadele kapsamında yürütülen aşılama kampanyası için Şener Şen, Ezgi Mola ve Haluk Bilginer’in yer aldığı kamu spotları hazırlandı.

Ünlü isimler sinemalarda, konserlerde, tiyatrolarda yeniden buluşulabilmesi ve normal hayata geri dönülebilmesi için aşı çağrısında bulundu.

Son olarak aşıyı teşvik için kamera karşısına geçen isimlerden biri de komedyen Cem Yılmaz oldu. Yılmaz, yer aldığı ve Sağlık Bakanlığınca hazırlanan kamu spotunu, sosyal medya hesabı Twitter’dan paylaştı.

“Gerçekten aptal olmak gerekir”

Paylaşımın ardından Yılmaz’a ‘video için para aldı’ yorumları yapıldı. Ünlü komedyen, gelen yorumlara isyan etti. Eleştirilere, yine Twitter’dan yanıt veren Yılmaz, “Aşı kampanyasına katkı vermemizi isteyen Sağlık Bakanlığı’na tesekkür ederim. :)) Bu destek için “para” aldığımızı düşünmek için gercekten aptal olmak gerekir. Teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar