Connect with us

Kültür Sanat

Cem Yılmaz’dan yeni film müjdesi: “Bir İskender hikâyesi daha yapacağım”

Cem Yılmaz, 2006 yapımı “Hokkabaz” filminin devamının geleceğini duyurdu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yılmaz, ” Benim kendi hikayemdir. 2022’de bir İskender hikayesi daha yapacağım” dedi.

Published

on

By

Komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmenliğini Ali Taner Baltacı’yla beraber yaptığı, 2006 yılında gösterime giren “Hokkabaz” filminin devamının geleceğini duyurdu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yılmaz, “2022’de bir İskender hikayesi daha yapacağım” dedi.

Geçtiğimiz gün televizyonda “Hokkabaz” filminin yayınlanması üzerine çok güzel mesajlar aldığını belirten Yılmaz filmin afişini paylaşarak, “Bundan tam 15 yıl önce yaptığımız bu güzel film bugün Tv’deymiş. Çok güzel mesajlar aldım, herkese teşekkür ederim, benim kendi hikâyemdir. 2022’de bir İskender hikâyesi daha yapacağım” yazdı.

Yılmaz’ın ‘İskender’ karakterini canlandırdığı “Hokkabaz” filminin oyuncu kadrosunda Mazhar Alanson, Özlem Tekin, Tuna Orhan, Tuncer Salman, Gürgen Öz, Caner Alkaya ve Şennur Kaya gibi isimler yer alıyordu.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar