Connect with us

Magazin

Ceren Hindistan’dan skandal itiraf: Cinsel içerikli film izlerken yakaladım, dayak yedim!

Yıllar önce rol aldığı dizilerle adını duyuran ve uzun süredir ekranlarda olmayan Ceren Hindistan, çocuklarının babası hakkında Instagram hesabından ilginç iddialar paylaştı…

Published

on

By

Ümit Aslan ile bir kız çocukları bulunan Hindistan, Aslan’ın kendisi hakkında etrafındakilere; tüm masraflarını karşıladığını hatta kendilerine limitsiz kredi kartı verdiğini söylediğini duyunca çılgına döndü. “Doğrular bilinsin” diyen oyuncu, Instagram hesabından art arda paylaşımlar yaptı.

“BENİ EN YAKIN ARKADAŞIMLA ALDATTI”

Ümit Aslan’ın kendisini defalarca kez aldattığını söyleyen oyuncu, “En yakın arkadaşımla aldattı. Her defasında da dayak yedim. Yerlerde sürüklendim. Beni eve kapattılar kimliğimi ve telefonumu alarak karakola gitmeyeyim diye yanımda birilerini beklettiler” dedi.

“EVLİ OLMADIĞINA YEMİN ETTİ”

Ümit Aslan’ın kendisine para verdiği gibi iddialarda bulunduğu ancak böyle bir şeyin olmadığını söyleyen Hindistan, “Bu adam evli olmadığını dair yemin etsin diye Kabe’ye götürdüm. Orada bile yemin etti evli olmadığına dair ama evliydi” ifadelerini kullandı.

“GİDECEK YERİM YOKTU”

Evli bir adamdan hamile kaldığı için zor günler yaşadığını söyleyen Hindistan, “Gidecek hiçbir yerim olmadığı için defalarca affetmek zorunda kaldım. Ne evim vardı ne hesabımda param ne de kapısını çalacak bir ailem. Gel gelelim bir gün uyanıp mutfağa giderken müstehcen film izlerken çıplak şekilde yakaladığımda ne yapıyorsun dedim diye kemerle dayak yedim. Gecelikle koşup çıktım binadan. En yakın otele çıplak ayak koşarak gittim. 3 gün sistit oldum kan çıktı her yerimden. Üstelik 7 aylık hamileydim.”

Ceren Hindistan uzun süre eski eşinin şiddetine maruz kaldığını söyleyerek suçlamalarına devam etti.

İşte o açıklamalar:

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar