Connect with us

Magazin

Ceyda Düvenci’den şaşırtan itiraf: “İş bulamıyorum!”

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, özel hayatı ve kariyeri hakkında açıklama yaptı. İşte detaylar…

Published

on

2016 yılında Babam ve Ailesi dizisiyle ününe ün katan oyuncu Ceyda Düvenci, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda bir alışveriş merkezinde görüntülendi.

Doğal haliyle dikkat çeken ünlü oyuncu, muhabirlerin “Yeni imaj mı yaptınız?” sorusuna “Doğallığı çok seviyorum. Ekstra şeyler yapmayı sevmiyorum. Benim meselem temiz olmak. Cilt bakımımı düzenli yaptırıyorum. Onun dışında rimelimi sürüp çıkıyorum” cevabını verdi.

Son yıllarda ekranlarda görülmeyen Düvenci, ekranlardan uzak durma sebebini “Çok kafa dengi bir iş bulamıyorum. Senaryoyu beğenmiyorum. Senaryoyu beğensem yapımcısıyla çok kolay uzlaşamıyorum” ifadeleriyle açıkladı.

Dijital ortama daha ılımlı yaklaşan oyuncu, muhabirlerin dijital hakkında düşüncelerini sorması üzerine “Dijital daha özenli. Orada bir reyting kaygısı yok. Kanala kaset yetiştirme telaşı yok. Dakikası belli ve kısa. Başı sonu belli ve performansını yaparken karakterin nereye gideceğini biliyorsun. Televizyonda öyle değil. Bir bölümde her şey değişiyor. Reytinglere göre her şeye karar veriliyor. Oturup iki saat bir diziyi izlemek bile zor. Çekmenin ne demek olduğunu az çok biliyoruz” dedi.

Etrafındaki kalabalıkları isteyerek azalttığını “Dost çevremiz çok belli. Bayağı azalttığımız ve bize huzurlu, güvenli hissettiren bir alanımız var. O yüzden dostlarımızla çok sık zaman geçirmeyi seviyoruz. Evimizde soframızı kuruyoruz, muhabbetimizi yapıyoruz. Çocuklar bir araya geliyor. Hayatta çok büyük beklentilerimiz yok. O yüzden az, öz çevremiz var.” sözleriyle belirten Ceyda Düvenci, yakın dostları Hazal Kaya ve Cansu Tosun’la sık sık bir araya gelmeleriyle dikkat çekiyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar