Connect with us

Magazin

Charlize Theron: Beş yıldır sevgilim yok

45 yaşındaki Theron: “5 yıldan fazla bir süredir kimseyle çıkmadım. Arkadaşlarım, ‘Bir radevuya gitmelisin, bu adamla tanışmalısın’ demesine açığım.” dedi.

Published

on

By

Charlize Theron, çocukları 8 yaşındaki Jackson ve 5 yaşındaki August’ı büyütürken yalnız yaşamaktan mutlu olduğunu söyledi. 45 yaşındaki Theron şu ifadeleri kullandı: “5 yıldan fazla bir süredir kimseyle çıkmadım. Arkadaşlarım, ‘Bir radevuya gitmelisin, bu adamla tanışmalısın’ demesine açığım.”
Oscar ödüllü oyuncu yeni insanlarla tanışma fikrine açık olduğunu ve hayatının ‘pek çok oyunla çıkagelmesi gerektiği bir noktasında olduğunu’ hissettiğini söyledi.

“YALNIZ HİSSETMİYORUM”

“Hayatıma dair dürüstçe yalnız hissetmediğimi söyleyebilirim. Çocuk sahibi olduğunuzda bu bir başka şeyin yerini alan bir şey ya da başka bir şeye daha az ilgi duymanıza neden olan bir şey değil. Önceliklerin yüksek talep gerektirdiği bir yerde olduğunu düşünüyorum, ebeveyn olmak çok fazla işi beraberinde getiriyor.” Charlize Theron hiç biyolojik olarak anne olmadı. Fakat iki tane evlatlık çocuğu bulunuyor.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar