Connect with us

Dünya

Chelsea’nin yıldızı Reece James’in evine hırsız girdi! Kasayı götürdüler…

Premier Lig ekiplerinden Chelsea ve İngiltere Milli Takımı’nın yıldız futbolcusu Reece James’in evine giren hırsızların kamera görüntüleri şaşkına çevirdi. Yıldız futbolcu kasanın içinde bulunan eşyalarını açıkladı.

Published

on

By

Chelsea’nin 21 yaşındaki futbolcusu Reece James, kazandığı madalyaları ve kasasını evine giren hırsızlara kaptırdı. Başarılu futbolcu, soyguncu grubun Salı günü evine girip Şampiyonlar Ligi, Süper Kupa ve EURO 2020 madalyalarının bulunduğu kasayı çaldığını açıkladı.

James, şaşkına çeviren hırsızlığın görüntülerini paylaşırken, dört şüphelinin evinin garaj yolunda yürüdüğü ve ışık tutarak evde birilerinin olup olmadığını kontrol ettiği görüldü. Evden büyük bir kasayı çıkartıp arabanın olduğu yere yuvarlayan hırsızlar, elektrikli kapıları zorla açarak kasayı arabanın içine yerleştiriyor.

O sırada evde olmadığını James güvende ve iyi durumda olduğunu duyururken, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Bu madalyalar Chelsea ve İngiltere’yi temsil ederek kazanıldı. Bunu kanıtlayacak madalyalarım olsa da, olmasa da benden asla alınamayacak onurlar” ifadelerini kullandı.

Görevlilerin hırsızları yakalamasını isteyen James, “Polis, danışmanların ve Chelsea, faillerin kim olduğuna dair sağlam ipuçlarımız olduğu için yanımda. Hırsızları bulmaya yakınız. Neyse ki, hırsızlık sırasında kimse yoktu ama hepinizin güvende ve iyi olduğumu bilmesini istiyorum. Umarım birlikte bu kişileri yakalayabilir ve gereken yerde adaleti sağlayabiliriz” dedi.

Geçen yıl Aralık ayında yardıma muhtaç çocuklara yemek dağıtan James’in arabasından yardım hediyeleri de çalınmıştı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar