Connect with us

Magazin

Chloe Loughnan sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!

Serdar Ortaç’ın eski eşi İrlandalı model Chloe Loughnan, önceki gün kendisi gibi İrlandalı yeni sevgilisi ile Akaretler’de bir kafede görüntülendi. Muhabirlerle konuşan ünlü modelin nafaka açıklaması dikkat çekti. İşte detaylar…

Published

on

Sevgilisinin kimliğini açıklamaktan kaçınan Chloe Loughnan, sunduğu magazin programı için Türkiye’ye döndüğünü söyledi.

Snob Magazin’in haberine göre, Türk vatandaşı olmak için girişimlere başlayacağını söyleyen Loughnan, “Programı çok sevdim, gayet mutluyum. Türkiye’yi çok özlemiştim. Burası benim ikinci evim gibi” dedi.

“TÜRK VATANDAŞI OLMAK İSTERİM”

11 yıl Türkiye’de yaşadığını ve sevgilisinin de ülkeyi çok sevdiğini söyleyen Chloe Loughan, “Türk vatandaşı olmayı düşünüyor musunuz?” sorusu üzerine “Aslında başvurmayı planlıyorum, 1-2 yıldır burada olmadığım için gelemedim. Ben işlerim dolayısıyla başka ülkelere de gitmek zorundayım, Amerika’da İrlanda da ajanslara bağlıyım; bir yerde kalmıyorum, bir gün bir yerde kalacağım. İnşallah Türk vatandaşı olabilirim” şeklinde konuştu.

“SERDAR ÇOK İYİ BİR İNSAN”

Ünlü model, 5 yıl evli kaldığı Serdar Ortaç’la boşandıktan sonra görüşmediklerini söyledi.

Chloe Loughan, “Konuşamıyoruz, umarım sağlığı yerindedir. Serdar bana göre çok iyi insan! Ona karşı kötü duygular beslemiyorum. Onun için en iyisini isterim” dedi.

“NAFAKA HABERLERİ SÜREKLİ ÇIKIYOR

Loughnan’ın boşandıktan sonra nafaka alamadığı için Serdar Ortaç’ın evine haciz gönderdiği iddia edilmişti, ünlü model nafaka konusuyla ilgili sorular hakkında ise şu yorumda bulundu: “Nafaka haberleri sürekli çıkıyor ama ben okumuyorum. Onlar çok önceydi ve unuttuk. Bunlar eski konular.”

 

 

 

 

Fotoğraf: Snob Magazin

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar