Connect with us

Dünya

Cinsel organı olmadan doğmuştu: 1,7 milyon TL harcayarak cinsiyet kazandı

İngiltere’de yaşayan ve cinsiyetsiz olan Roshaante isimli bir adama kolundan alınan doku ve deri greftiyle yeni penis yapıldı. Bu ameliyatın maliyeti ise yok artık dedirtti.

Published

on

By

İngiltere’de yaşayan ve cinsiyetsiz olarak doğan Roshaante isimli adam, sonunda kendisine penis yaptırmak için harekete geçti ve ameliyat sürecini anlattı.

İnterseksüel olarak dünyaya gelen ve sosyal medyada hatırı sayılır bir takipçisi bulunan Roshaante isimli adam yaşadığı ameliyat sürecini anlattı. Roshaante’ye kolundan alınan dokularla yeni bir penis üretildi.

Yapay penis yolculuğunun uzun, zor, acılı ve maliyetli bir süreç olduğundan bahseden Roshaante, bu ameliyat için yaklaşık 1 milyon 706 bin TL’yi de gözden çıkardı.

‘ŞU ANA KADAR BEŞ AMELİYAT OLDUM’

Roshaante, doğduğu zaman penisi yoktu ve testisleri tersti. Ancak tüm bu eksikliklerine rağmen, ergenliğinde tipik erkek özellikleri göstermeye başladı ve ameliyat olma kararı aldı.

Ön kolundaki izin hayatını özetlediğini dile getiren Roshaante, “Bu yara falloplasti ameliyatı olduktan sonra oluştu. Falloplasti temelde bir penisi şekillendirmek için koldan yağ, kas, atardamar, damar ve deriyi çıkardıkları cerrahi bir işlemdir. Rahat bir şekilde tuvaletimi yapabilmem için üretram uzatıldı. Cinsel hayatım için ise erektil bir cihaz yerleştirildi.” dedi.

Şimdi görünüşünden ve yaşam tarzından memnun olmasına rağmen, Roshaante operasyonların zaman alıcı ve maliyetli olduğunu itiraf etti. “Beş ameliyat oldum, altıncısı için giriyorum ve bana yaklaşık 80 bin sterline mal oldular” dedi.

Şimdi bir model ve aktör olarak çalışan Roshaante, hayatından çok memnun olduğunu da dile getirdi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar