Connect with us

Dünya

Çıplak kadın şoku! Bara girdi her yeri talan etti…

Çıplak kadın ortalığı tam anlamıyla birbirine kattı. 53 yaşındaki kadın, çırılçıplak bir şekilde girdiği barı yerle bir etti. Şoke edici anlar polis kamerasına yansıdı.

Published

on

By

ABD akıllara durgunluk veren bu olayı konuşuyor… Çırılçıplak halde bir bara giren kadın ortalığı karıştırdı. Florida’daki çıplak kadın ortalığı tam anlamıyla birbirine kattı.

53 yaşındaki Tina Kindred, yerel şerif ofisinden alınan ve Pazartesi günü Ocala Polis Departmanından ekiplerin gönderildiği olayın raporuna göre kadın ‘kontrolden çıktı’.

POLİSLERE  ŞİŞE FIRLATTI

Girdiği barı neredeyse yıkan, eşyaları yerlere atan kadın, olay yerine çağrılan polis ekipleri tarafından şok tabancasıyla vuruldu ve gözaltına alındı. Polis yetkilileri, kadının şoke edici görüntülerini yayınladı. Görüntülerde kadının barın tepesinde çıplak durduğu, şişeleri teker teker yere attığı, polis memurları yanına yaklaşmaya çalıştığında ise onlara şişe Fırlattığı görülüyor.

ŞOK TABANCASIYLA VURULDU

Kindred daha sonra bardan çıkıyor ve bir memura yaklaşmaya başlıyor. Kindred daha da yaklaştığında, polis memuru onu şok tabancasıyla vuruyor. Ocala-News’un aktardığına göre 53 yaşındaki Kindred, biri bir polis memurunun koluna isabet eden de dahil olmak üzere en az üç şişe fırlattı. Elleri kelepçelenen kadın, polis merkezine nakledilmeden önce bir sağlık merkezine götürüldü. Kadının kanında herhangi bir narkotik madde bulunmadığı belirtildi.

Kadının mekanın sahibiyle kişisel problemleri yüzünden bu mekanı hedef aldığı iddia edildi. Kesin miktar bilinmemekle birlikte Kindred’in mekana binlerce dolar zarar verdiği tahmin ediliyor.

 

 

 

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar