Connect with us

Magazin

Cüneyt Arkın’ın ölümü sonrası gözyaşlarına boğuldu! Çarpıcı itiraflar

Yeşilçam’ın ‘Afrodit’ lakaplı oyuncusu Banu Alkan, ölümüyle herkesi yasa boğan Cüneyt Arkın’ı anlatırken gözyaşlarına boğuldu. Alkan, birlikte iki filmde oynadığı Arkın için “Dünyada arkasından ağlayacağım tek adam” dedi. Alkan, yıllar önce Arkın ile öpüşmesi hakkında da çarpıcı bir itirafta bulundu.

Published

on

By

Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Cüneyt Arkın hayatını kaybetti. Kalbinin durması sebebiyle 85 yaşında hayata gözlerini yuman usta sanatçı, sevenlerini yasa boğdu. Banu Alkan da Beyaz Tv’de yayınlanan ‘Beyaz Magazin’ programına telefonla bağlandı. Arkadaşı Cüneyt Arkın’ın ölüm haberini alan ‘Afrodit’ lakaplı sanatçı, gözyaşlarını tutamadı.

“DÜNYADA EN BEĞENDİĞİM AKTÖR”

Cüneyt Arkın’ı anlatan Banu Alkan, “Dünyanın en iyi kalpli adamı. Dünyanın en gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu, Hollywood’da olsaydı, herhalde kimse onunla yarışamazdı. Benim dünyada en beğendiğim aktör. Fizik olarak, ruh olarak kalp olarak bunu her yerde de söylemişimdir” ifadelerini kullandı.

“ARKASINDAN AĞLAYACAĞIM TEK ADAM”

Sunucu Bilal Özcan’ın “Ağlıyor musunuz şu anda?” sorusu üzerine gözyaşları içinde konuşmaya devam eden Alkan, “Çok önemli bir kayıp. Nasıl neden? Böyle bir kayıp dünyada önemli, yalnız Türkiye’de önemli. Uykudan uyandım çünkü tek ağlayacağım adam. Böyle bir şey olamaz. Böyle bir kibarlık olamaz” dedi.

ÖPÜŞME İTİRAFI OLAY OLDU

Öte yandan birkaç ay önce verdiği röportajda ‘Hiç unutamadım’ dediğiniz bir öpüşme sahnesi oldu mu?’ sorusuna yanıt veren Banu Alkan, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Oldu tabii. Cüneyt Arkın’la. Çok yakışıklı bir adam. 30’lu yaşlarına yetişemedim ama yine de yakaladık. Bir bakış bile olmadı aramızda. Cüneyt Arkın inanılmaz, çok asil, çok cool, muhteşem bir insan.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar