Connect with us

İngiltere

Cyprofood yeni yerinde Alışveriş Festivali ile müşterilerine merhaba diyor

Cyprofood, yeni toptan satış mağazasının büyük açılışını 1 Ekim Cumartesi günü saat 10.00 – 15.00 arasında yapıyor. Kuzey Londra’nın en köklü toptancılarından Cyprofood, uzun süredir hizmet verdiği Tottenham’daki toptan satış mağazasını yine aynı estate içerisinde yer alan devasa yeni yerine taşıyor.

Published

on

By

Cyprofood Wholesale, benzersiz yeni toptan satış mağazasındaki büyük açılışını tüm müşterileri için 1 Ekim Cumartesi gününü; tadım aktiviteleri, özel indirimler, hediye ürünler ve ikramlar ile karnaval havasında kutlayacak.

Cyrofood Wholesale kurulduğu 2007 yılından bu güne kadar özellikle taze sebze & meyve ürünleri ile kaliteli ürün arayan işletmelerin ilk adresi olmuştu. Son yıllarda catering işletmeleri ve süpermarketlere yönelik ürünler ile portföyünü genişleten Cyprofood, Cyprofood Drinks ile içecek sektöründe de hizmet vermeye başlamıştı. Temmuz ayında yeni yerine taşınan firma burada; frozen ürünler, bakery, tobacco, spirits, catering, packaging gibi yeni kategoriler ile tek noktada tüm ihtiyaçların giderilebileceği bir toptan satış mağazası haline geldi.

Off-licence shop’lar ve Supermarketler’in yanı sıra; pizza ve kebap shop’lar da artık istedikleri her ürünü Cyprofood’un yeni ve modern toptan satış mağazasında bulabiliyorlar.

Cyprofood en son teknoloji ile donatılmış modern binasında, otoparkından, müşteri girişine, resepsiyonundan kasa bölümüne kadar kolaylıkla alışveriş yapma imkanı sunuyor, müşterilerinin zamanını ve enerjilerini işlerine ayırmasına destek oluyor.

Masca Holding’in bir alt kuruluşu alan Cyprofood, daha fazla ürün, daha uygun fiyat ve daha kaliteli servis anlayışı ile tüm Londra ve İngiltere çapındaki eski ve yeni müşterilerini 1 Ekim Cumartesi günü saat 10.00 – 15.00 arasında  “Unit B Brantwood Ind. Estate, Tottenham London, N17 0DX” adresindeki büyük açılış karnavalına bekliyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar