Connect with us

Magazin

Daniel Radcliffe, çocuk yaşta şöhret olmanın zorluklarını anlattı

Geçen hafta 32 yaşına giren ünlü aktör Daniel Radcliffe, pek çok kişinin şöhretle baş edebildiğini düşündüğünü söyledi.

Published

on

J.K. Rowling’in aynı isimli romanlarından uyarlanan Harry Potter filmlerinde büyücülük evreninin baş karakteri Harry’yi canlandıran Daniel Radcliffe çocuk yaşta şöhret olmanın zorluklarına dair konuştu.

Mirror’ın haberine göre geçen hafta 32 yaşına basan oyuncu bu yaşa kadar işleri daha fazla berbat etmediği için başkalarının epey şaşırdığını ifade etti.

Ünlü aktör şu ifadeleri kullandı:

Diğerlerinin benim nasıl biri olacağıma dair beklentilerinin çok düşük olduğunu önceden biliyordum. Bu harika çünkü bu beklentileri her zaman aşma ihtimali oluyor. Bir defasında bir filmde görüntü yönetmeniyle yemek yiyordum ve başıma gelen bir olayı eğlenceli bir şekilde anlattım. Hikayenin sonuna geldiğimde bana bakıp, ‘İşleri nasıl daha fazla berbat etmiyorsun?’ dedi.

Küçük yaşta şöhreti yakalayan Macaulay Culkin ve Justin Bieber gibi isimler bağımlılıkla ve tutuklanmayla sonuçlanan skandallar yaşamıştı. Radcliffe de uzun süre alkolle yaşadığı sıkıntılarla gündeme gelse de büyük bir skandala karışmadı. Oyuncu ailesinin kendisine bu süreçte çok destek olduğunu ifade etti.

Harry Potter ekibinin 4 Kasım’da film serisinin 20. yılını kutlamak için bir araya gelebileceğine dair iddialara yönelik Radcliffe daha önce verdiği röportajda şu ifadeleri kullanmıştı:

Şu anda Dominik Cumhuriyeti’ndeyim, film çekiyorum ve sonrasında meşgul olacağım, yıl sonuna kadar ufak tefek şeylerle uğraşacağım. Bu nedenle bilmiyorum, böyle bir kutlama olacağından emin değilim.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar