Connect with us

Magazin

Defne Samyeli direksiyona alkollü geçince ehliyetine el konuldu

Defne Samyeli, alkol aldığı gece polis denetiminde kaçamadı.

Published

on

By

Geçtiğimiz ay koronavirüse yakalanınca sahne programlarını iptal eden Defne Samyeli, karantina süreci bittikten sonra sahnelere hızla geri dönmüştü. Bir süredir Kuruceşme’de bir mekanda sahne alan 49 yaşındaki güzel şarkıcı, mekan çıkışı alkollü olmasına rağmen direksiyon başına geçti

EHLİYETİ KAPTIRDI

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; trafik kontrolü sırasında alkolmetreye üfleyen Samyeli’nin yasal sınırların üzerinde alkollü olduğu tespit edildi. Polis çevirmesiyle neye uğradığını şaşıran Defne Samyeli’nin ehliyetine altı aylığına el konuldu ve şarkıcıya ayrıca 1339 lira para cezası kesildi.

KONSERLERİNE ARA VERMİŞTİ

Bodrum’da sahne aldıktan sonra rotayı İstanbul’a çeviren ve sonrada da korona testi pozitif çıkan Defne Samyeli, iyileşir iyileşmez Kuruçeşme’deki bir mekanda sevenleri ile bir araya gelmişti.Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Samyeli, hasta olduğu sürece anlatış “Zor günler geçirdim. Ateşler içinde kaldım ama şimdi iyiyim sahneleri özlemiştim geri geldim” şeklinde konuşmuştu. Açık yeşil mini bir elbise giymeyi tercih eden, iki çocuk annesi Defne Samyeli; düzgün fiziği ve güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakmıştı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar