Connect with us

Magazin

Defne Samyeli ile 9 yaş küçük sevgilisi Onur Arıkan yakalandı!

Son dönemde şarkıcılık kariyeriyle ön planda olan, özel hayatıyla da gündeme gelen Defne Samyeli, bu kez kaçamadı. Geçtiğimiz aylarda kendisinden dokuz yaş küçük iş insanı Onur Arıkan ile aşk yaşadığı öğrenilen ve her defasında görüntülenmekten son anda kurtulan 49 yaşındaki ünlü sunucu ve şarkıcı, bu kez yakayı ele verdi!

Published

on

By

Defne Samyeli ile iş insanı Onur Arıkan’ın birlikteliği resmen belgelendi. İkili, önceki gece Samyeli’nin sahne aldığı mekanda, gece boyunca birbirlerinin gözlerine bakarak şarkılar söylediler.

Çift, gece sonunda mekandan birlikte çıkacağı sırada kapıda basın mensuplarının olduğunu duyunca, hedef şaşırtmayı denese de başarılı olamadı.

Samyeli, mekanın otopark kısmından bir arkadaşıyla çıktı. Basın mensuplarının “Onur Arıkan ile aşk haberleriniz çıkmıştı, bugün de sizi izlemeye geldi. Hayırlı olsun, yeni ilişkiniz hakkında neler söylemek istersiniz?” sorusuna Samyeli, “Özel hayatımla ilgili konuşmayacağım” diyerek uzaklaştı.

Onur Arıkan’ın ise gece sonunda bir kadın ile taksiye binerek, başka bir mekanda eğlencesine devam etmiş izlenimi vermeye çalışması dikkat çekti.

Samyeli, eski eşi Eren Talu’nun evli oldukları dönemde giyim konusunda kendisine çok karıştığını açıklamıştı: Bir zamanlar çok karışırdı. Evlilik dönemlerinde geleneksel Türk erkeği durumlarını yaşamayan kadın yoktur. Muzdarip değilim ama insanların sınırlarını kendisi çizmesi gerektiğine inanıyorum. Bence ne giyeceğimize biz karar vermeliyiz. Bununla ilgili kimsenin sınırlandırması söz konusu olmamalı.

Geçtiğimiz haftalarda Bloomberg HT’de yayınlanan ‘Fatih Altaylı ile Bire Bir’ programına konuk olan 49 yaşındaki güzel, “Keşke daha geç evlenseydim dedin mi?” sorusuna şu yanıtı vermişti: “Eren bana başka şans tanımadı. Kendimi dört ayda evli buldum, anlamadım bile. Kendimi çok uyanık zannediyordum. Eren ‘Neden evlenmeyelim? Bu basın bizi ayırır’ dedi.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar