Connect with us

Magazin

Defne Samyeli kızı Deren’e doğum gününde yazdığı not ile gündem oldu!

Şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli, 25 yaşına basan kızının doğum gününü kutladı. Büyük kızı Deren Talu ile birlikte objektif karşısına geçen Samyeli, paylaşımına düştüğü notla takipçilerini duygulandırdı.

Published

on

By

Eski spiker ve Türkiye güzeli Defne Samyeli’nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Deren Talu, 25 yaşına bastı. Samyeli, kızının doğum gününü Beşiktaş’taki bir mekanda kutladı.

Gecede Deren Talu ile birlikte kamera karşısına geçen Defne Samyeli, o anları sosyal medya hesabından yayınladı.Vizon renkli, üzerine oturan elbisesiyle göz dolduran Samyeli, gönderisinde, “Benim canım kızım, ilk aşkım… Seni kollarıma ilk aldığım andan itibaren ne kadar yıl geçse de sen benim bebeğimsin hep. Yeni yaşın mutluluk dolu olsun, seni çok seviyorum.” ifadelerini kullandı.

Yeşil mini elbisesi ile iddiasını konuşturan Deren Talu, annesinin bu sözlerini karşılıksız bırakmadı. Genç model, Defne Samyeli’ye, “Annem…” sözleriyle yanıt verdi.

Geçtiğimiz günlerde  ‘Fatih Altaylı ile Bire Bir’ programına konuk olan Defne Samyeli, kızları Deren ve Derin hakkında, “Eğitimleriyle ilgili çocuklarımı zorlamıyorum. İlgi alanlarını keşfedip o yolda yürümelerini istiyorum” açıklamasında bulunmuştu.

 

Kaynak: CNN Türk

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar