Connect with us

Magazin

Defne Samyeli ve kızı Deren Talu bikinili pozlarıyla sosyal medyada gündem oldu

Yaklaşık bir ay sonra 49 yaşına basacak olan Defne Samyeli’nin ardından 24 yaşındaki büyük kızı Deren Talu da bikinili fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı. Anne kız adeta birbirlerine meydan okudu.

Published

on

By

Defne Samyeli, tatil sezonunu Antalya’da açtı. Kızları Deren ve Derin Talu ile denize girip güneşlenen ünlü sunucu, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla yine çok konuşuldu.

Instagram hesabında tatil pozlarına yer veren 48 yaşındaki güzel, önce pembe mayosuyla kızına poz verdi, daha sonra bikini giyip karın kaslarını sergiledi. Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğraflara; “Yıllar geçiyor Defne gençleşiyor”, “Formunuz korumayı nasıl başarıyorsunuz?” şeklinde yorumlar yapıldı.

11 Temmuz tarihinde 49 yaşına basacak olan Defne Samyeli, deniz ve güneşin tadını doyasıya çıkardı. “Denizde…” notunu eklediği paylaşımında, bir kez daha fit haliyle adından söz ettirmeyi başardı. Demet Şener, Elvin Levinler, Cengiz Abazoğlu ve Özge Yağız gibi ünlü isimler de Defne’nin gönderisine yaptıkları yorumlarla beğenilerini dile getirdiler.

Annesi Defne Samyeli’nin ardından 24 yaşındaki büyük kızı Deren Talu da 359 bin takipçili Instagram hesabından yayınladığı tatil pozlarıyla övgü topladı. Oyunculuk yapan Deren Talu, fit haliyle “Defne Samyeli’ne rakip çıktı” dedirtirken, takipçilerinden 30 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

 

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar