Connect with us

Magazin

Defne Samyeli’den yıllar sonra gelen itiraf: Kızlarımın babası kıyafetlerime karışırdı!

Şimdilerde şarkıcılık ve oyunculuk yapan eski haber spikeri Defne Samyeli, kızlarının babası Eren Talu’nun kıyafetlerine karıştığını açıkladı…

Published

on

By

Son dönemde iddialı sahne kıyafetleri ile sık sık adından söz ettiren Defne Samyeli, önceki akşam kızı Deren Talu ile Bebek Lucca’da objektiflere takıldı. Mekandan çıkan ikili, şık giyim tarzları ile dikkatleri üzerine çekti.

Bir süredir işlerinden dolayı yoğun olduğunu söyleyen Samyeli, uzun zaman sonra dışarı çıktığını söylerken basın mensuplarının “Giyinirken birbirinize danışır mısınız?” şeklindeki sorusuna yanıt verdi.

Fit hali ile yıllara meydan okuyan 49 yaşındaki güzel, “Evet giyinirken fikir alışverişi yaparız. Hele birlikte çıkarken benzer kıyafetleri giymeye özen gösteririz” dedi.

Kızı da kendisi gibi oyuncu olan Defne Samyeli, “Kızınız ile aynı projede yer almak ister misiniz?” sorusuna ise “Evet birlikte oynamayı çok istiyoruz. Hatta bir ara teklif bile gelmişti ama olmadı. Aklımızda bir şeyler var. Belki yapabiliriz. Birlikte oynama fikri bizi hep heyecanlandırmıştır” cevabını verdi.
Son günlerin polemik konusu olan sahne kostümleri hakkında yorumu merak edilen Samyeli, “Ben insanların sahnede, sokakta, günlük hayatlarında ya da herhangi bir yerde ne giydiklerine dair birilerinin ahlak bekçiliği yapmasını son derece yanlış buluyorum. Herkes ne istiyorsa onu giyer, birincisi bu” dedi.

“İkincisi ise ben külotla sahneye çıkıyor diye algılanan bazı isimleri çok başarılı buluyorum ve yakıştığını düşünüyorum” diyen ünlü isim, “Bana hiç garip gelmiyor. Dünyanın her yerinde şov denen bir şey var. Başkalarının üzerinden, başkalarının kılığı, kıyafeti, sahne performansı üzerinden böyle birinin kendini yorum ve yargı mercii olarak insanları görmesini çok garipsiyorum” ifadelerini kullandı.
Bir muhabirin “Şu an biriyle birlikte olsaydınız ve sahne kıyafetlerinize karışsa izin verir miydiniz?” sorusuna Samyeli, “Hayır kesinlikle izin vermezdim. Evli olduğum dönemlerde kızlarımın babası karışırdı ama öğrenerek bu yaşlara geldik. Bundan sonra öyle şeyler yok” dedi.

Defne Samyeli, 1995 yılında nikah masasına oturduğu Eren Talu’dan 2011 yılında boşanmıştı. Samyeli’nin bu evliliğinden; Derin ve Deren adında iki kızı bulunuyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar