Connect with us

Magazin

Demet Akalın, çalışma saatlerine isyan edip Gelinim Mutfakta sunuculuğundan ayrıldı!

Ünlü şarkıcı ve sunucu Demet Akalın, Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta’dan ayrıldı. Fatih Ürek’in canlı yayında bu konuyu açıklamasının ardından yayına bağlanan Demet Akalın, sitem etti.

Published

on

By

Kanal D ekranında yayınlanan Gelinim Mutfakta programının eski sunucusu Fatih Ürek, 2. Sayfa programına konuk oldu. Samimi açıklamalar yapan Ürek, Demet Akalın’ın Gelinim Mutfakta yarışmasının sunuculuğunu bıraktığını duyurdu. Eski dostu Akalın hakkında konuşmaya devam eden Ürek, şarkıcının ekibi bıktırdığını da ileri sürdü.

Bunun üzerine telefonla yayına bağlanan Akalın, 10 gün önce yoğunluktan dolayı programın sunuculuğunu bıraktığını açıklayan eski dostu Ürek’e “O niye benim hakkımda konuşuyor” diye sitem etti.

“3 GÜN 15 SAAT ÇALIŞAMAM”

Yayına bağlanan Demet Akalın, “O hiçbir şey bilmeden benim adıma neden konuşuyor?” diyerek Ürek’e tepki gösterdi.

Yarışmadan ayrıldığını doğrulayan şarkıcı, “Ben disiplinli kadınım. Ben 5 gün konser üstüne 3 gün 15 saat çalışamam. Ben 2 gün diye anlaştım. 10 gün önce ayrıldım. Beni bırakın Gülben’i alın Songül Karlı’yı alın dedim” diye konuştu.

“BANA KİMSE DİSİPLİNSİZ DİYEMEZ”

Akalın, sözlerine şöyle devam etti:

“Fatih bile geri alabilir. En çok o yakışıyor zaten. Ben kimseyi işinden etmedim. Kim çalışmak istiyorsa buyursun çalışsın dedim. Biz haftanın 2 gününe anlaştık, haftanın üç gününe çıkarıldı. Kaç yaşında geldik, hala böyle çirkin çirkin şeyler konuşacak mıyız? Bana kimse disiplinsiz diyemez. Ben kendim söyledim Gülben’i alın diye. Bana Gülben yazdı 3 gün önce, ‘Emin misin?’ diye. Fatih çok iyi biliyor, orasını burasını kaşımasın.”

Yarışmayı yeniden sunmayacağını belirten Ürek ise “Allah korusun” diyerek karşılık verdi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar