Connect with us

Magazin

Demet Akalın ve Seda Sayan arasında ipler koptu, ortalık karıştı: “Cenaze evine davulla gidilmez”

Demet Akalın, Star TV’de Alişan’la beraber hazırladığı sabah programın bitmesinin nedeni olarak gördüğü Seda Sayan’ı Instagram’da engellemişti. Kavga bununla bitmedi karşılıklı açıklamalar peş peşe geldi…

Published

on

By

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Seda Sayan, “Kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam” diyerek kendisini savundu.
Programlarının bitmesiyle kendisinin bir ilgisi olmadığını belirten Sayan, Demet Akalın’a cevap verdi. Sayan açıklamasında, şunları ifade etti:

” TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce. Sorduğumda ‘sorun yok, anlaşabilirsin’ mesajın elimde duruyor, komik olmayın. Sizi kovmadılar anlaşmanız bitti.”

DEMET AKALIN SUSMADI

Kısa süre sonra Akalın ise, “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk sabuk haberlere canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın. Ben de, ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi, ‘Ben başlıyorum’ diye sormadan mesaj attın. Biz ekiple ağlarken bu mesaj… Cenaze evine davulla gidilmez. Sen bunu daha iyi bilirsin. Profesyonellikte her şey olur. Son açıklamam ama beni seninle yanak yanağa göremezler. Bilgine” diye Sayan’a karşılık verdi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar