Connect with us

Magazin

Demet Özdemir’den dans şovu…

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan oyuncu Demet Özdemir, paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Güzel oyuncu sosyal medyadan yayınladığı dans şovuyla hayranlarından büyük beğeni aldı…

Published

on

By

Demet Özdemir, son olarak Instagram hesabından yaptığı dans videosu paylaşımıyla takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

 

AYRILIK İDDİALARINA CEVAP

Bir süredir ayrıldıkları konuşulan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, önceki akşam Zorlu AVM’de objektiflere yansımıştı. Komedyen Cem Yılmaz’ın gösterisini izlemeye gelen ikili, keyifli halleriyle dikkat çekmişti.

Ayrıldıkları yönündeki haberlere güldüklerini söyleyen çift, basın mensuplarının “Ayrılık haberlerine ne diyorsunuz?” şeklindeki sorusuna esprili bir yanıt verdi.

Özdemir, “Moralimiz bozuktu. Biz de ayrı ayrı Cem Yılmaz gösteriyi izlemeye geldik. Belki aramız düzelir diye. Belki de yan yana koltuklara oturmayız” dedi.

Ünlü oyuncu, “Bir hafta sonra yine hakkımızda bu yönde haberler çıkacak ama biz yine çıkıp, her şeyin yolunda olduğunu söyleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar