Connect with us

Magazin

Demet Özdemir: İndirimleri takip ediyorum, para kolay kazanılmıyor!

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, reklam yüzü olduğu markanın Galata’da gerçekleşen davetine katıldı. Şarkıcı Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkla gündemde olan Özdemir, indirimleri takip ettiğini açıkladı…

Published

on

By

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; İddialı kıyafet seçimiyle tüm dikkatleri üzerine toplayan Demet Özdemir, etkinlik öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Kıyafetten ziyade ayakkabıya ve çantaya çok para harcadığını ifade eden Özdemir, “İndirimleri takip eder misiniz?” şeklinde yöneltilen soru üzerine, “Tabii ki de indirimleri takip ediyorum. Kolay para kazanmıyoruz sonuçta.” yanıtını verdi.

Bir süredir ekranlardan uzak olan 29 yaşındaki ünlü oyuncu, yakın zamanda yeni projeyle izleyicisiyle buluşacağını belirtti.

“YAKIN ZAMANDA EKRANLARDA OLACAĞIM”

Özdemir, “Aslında bir süre setlere ara verip dinlenmeyi planlıyordum ama öylesine güzel projeler geliyor ki. Görünen o ki yakın zamanda ekranlarda olacağım. Ben tam anlamıyla netlik kazanmadan bir şey demek istemiyorum ama yakın zamanda açıklamış olacağım.” ifadelerini kullandı.

 

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar