Connect with us

Magazin

Demet Özdemir’den Hazal Kaya’ya destek Ahmet Hakan’a tepki: Yazık

Demet Özdemir’den Ahmet Hakan’a Twitter hesabından tepki gösterdi.

Published

on

Hazal Kaya’nın başrolünde yer aldığı Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi sonra Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’ın Kaya’ya kullandığı nefret söylemine tepkiler dinmiyor.

Aşk Tatikleri filmi ile dünya genelinde başarıya imza atan oyuncu Demet Özdemir Ahmet Hakan’a tepki göstererek meslektaşı oyuncu Hazal Kaya’ya destek verdi.

Özdemir Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Eleştirinin ne demek olduğunu biliyoruz ama üzgünüm  hakarete alıştıramazsınız , normalmiş gibi emekleri hiçe sayıp karşınızdaki insanı küçümseyemezsiniz! Saygılı olun olun ki siz saygıyla karşılanın ! #HazalKaya için sıraladığınız 5 maddeyi kınıyorum .Yazık” ifadelerini kullandı.

Güzel oyuncu açıklamasının devamında şunları belirtti, “Hayatım boyunca böyle düşünmedim …Bu kadar koşullu hareket etmedim. Ben kendimden önce her zaman başkaları için konuşmuş biriyim kendim içinde elbet konuştum konuşurum . Kimsenin kimseye ihtiyacı yok lütfen unutmayın. Ve sevgi gerçekten güzel,  beklerim …”

Ahmet Hakan ne yazmıştı?

Hürriyet Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, “Hazal Kaya’nın oyunculuğundan nefretimin 5 sebebi… Çok aşırı zorlamayla doğal olmaya çalışıyor. Gözlerine ve yüzüne ifade yüklemesini bilmiyor. Sahne ne olursa olsun hep şımarık kız çocuğu modunda. Hiç bitmeyen, bir yapmacıklık var oyunculuğunda.”

All

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar