Connect with us

Magazin

Demi Lovato: Çocuk kanalında alışırken tecavüze uğradım

Youtube’de yayınlanan “Demi Lovato: Dancing with the Devil” belgesel serisinde yaşadıklarını anlatan şarkıcı, 2000’lerin sonunda Disney Channel’da çalışırken tanıdığı birinin kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu söyledi.

Published

on

Youtube’de yayınlanan “Demi Lovato: Dancing with the Devil” belgesel serisinde yaşadıklarını anlatan şarkıcı, 2000’lerin sonunda Disney Channel’da çalışırken tanıdığı birinin kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu söyledi. Lovato, bu kişiyi olaydan sonra “her gün görmek zorunda kaldığını” belirtti.

Daha önce aşırı uyuşturucu kullanımı nedeniyle hastaneye yatan Lovato, hayatı boyunca yaşadığı yeme bozukluğu ve uyuşturucu sorunlarını anlattı. Lovato, 2018’de yaşadığı aşırı dozda kendisine uyuşturucu satan kişinin cinsel saldırıda bulunduğunu söyledi.

Kendisine saldırıda bulunan kişinin kimliğini açıklamayan Lovato, “Disney topluluğundan biriydi” dedi. Lovato, yaşananları duyurduktan sonra saldırıda bulunan kişinin başına bir şey gelmediğini, yer aldığı filmden çıkarılmadığını söyledi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar