Connect with us

Magazin

Deniz Akkaya’ya hapis şoku! Canlı yayına katılamadı teslim oldu…

Beyaz Tv’de Söylemezsem Olmaz’ın yeni sezonunda yer alacak olan Deniz Akkaya ilk yayın gününde programa katılamadı. Polis Akkaya’yı tutuklayacağını bildirince ünlü isim teslim oldu. İşte detaylar…

Published

on

By

Beyaz Tv’de Söylemezsem Olmaz’ın yeni sezonunda Arto’nun yerine geçen Deniz Akkaya, programa bu sabah gelmedi…Polis, Akkaya’yı kanala gelir gelmez alacaklarını ve yayına çıkartmayacaklarını söyledi. Akkaya’ya programın yapımcısı Bilal Özbilge’ye ulaşamadığını belirtildi. Akkaya daha sonra Beyaz Tv canlı yayınına evinden bağlanarak katıldı. Peki, Deniz Akkaya hapse mi girecek? Deniz Akkaya Söylemezsem Olmaz’da neden yok? İşte tüm detaylar…

DENİZ AKKAYA HAPSE Mİ GİRECEK?

Deniz Akkaya, Selin Ciğerci ile aralarında çıkan kavga sonucu tedbir kararını hiçe saydığı için 3 gün zorlama hapis yatacak. Beyaz Tv’de Söylemezsem Olmaz’ın yeni sezonunda yer alan Deniz Akkaya, ilk günü olmasına rağmen bu sabah 08.45’te başlayan programa gelmedi.

Deniz Akkaya, söylediklerinin yanlış olmadığını vurgulayarak, sadece tedbir kararı sürecinde konuşmaması gerekirken, sosyal medya hesabı Instagram’dan yayın yaptığı ve paylaşım yaptığı için bu cezayı aldığını ifade etti. Akkaya, gün içinde teslim olacağını söyledi.

Deniz Akkaya, programın başlamasına günler kala kişisel Instagram hesabından art arda, davalık olduğu Selin Ciğerci ile ilgili çok konuşulacak iddialar ortaya atmıştı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar