Connect with us

Magazin

Deniz Seki yeni pozuyla yine sosyal medyanın gündemine oturdu

Son dönemde verdiği kilolarla büyük değişim geçiren şarkıcı Deniz Seki, yeni pozuyla yine sosyal medyanın gündemine oturdu. Seki’yi gören takipçileri, ünlü şarkıcıyı tanımakta zorlandı.

Published

on

By

Yaşadığı zor günler gibi kilolarını da geride bırakan, adeta küllerinden doğan Deniz Seki değişimiyle büyük beğeni topluyor. Fazla kilolarından kurtulan ve 36 bedene kadar düşen şarkıcı Deniz Seki, yeni haliyle sosyal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunuyor ve takipçilerinin yakaladığı photoshop hatalarıyla gündeme geliyor.

871 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yeni bir karesini paylaşan Seki, photoshop’u abartarak yine sosyal medyanın diline düştü.

“Mis gibi deniz havası” mesajıyla çektiği bir selfie’sini paylaşan 50 yaşındaki Seki’ye, takipçilerinden adeta yorum yağdı.

9 bine yakın beğeni alan şarkıcının fotoğrafına, “Eğer photoshop yoksa çok üzücü, benim çok beğendiğim, sevdiğim Deniz Seki gitmiş yerine estetik faciası gelmiş, çok üzücü çok”, “Vallahi pes Deniz Seki, bu kadar oynamayın fotoğraflarla”, “Deniz seki ile ne alaka, bu o olamaz” gibi 200’den fazla yorum yapıldı.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda sevgilisi İrfan Özçelik ile mavi tura çıkan Seki, paylaştığı fotoğraflarda photoshop’u yine bir hayli abartmıştı. Yanlış uygulama ile bacağını yamultan ünlü şarkıcı, gelebilecek kötü mesajlara karşı önlem almış ve diğer fotoğraflarının aksine bu paylaşımını yorumlara kapatmıştı.

Deniz Seki, daha öncesinde de kırmızı mayosu ile tekne pozu vermişti. Mayosunun üzerine mini eteğini çeken Deniz Seki’ye, beğeni yağmıştı.

Ancak Seki’nin “Bugün de kırmızılandık” notunu düştüğü pozundaki ufak dokunuşları, dikkatli takipçilerinin gözlerinden kaçmamıştı.

Sonrasında “Bir takım toplantılar” notuyla selfie’sini paylaşan şarkıcıya, “Zayıflama abartılı oldu galiba”, “Bu kadar zayıflık olmamış, hafif balık etli daha güzelsiniz”, “Abartma Deniz”, “Keşke gerçek olsa ama bu kadar zayıf değilsin, photoshop’lu fotoğraf”, “Çökmüşsün” şeklinde yorumlar gelmişti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar