Connect with us

Magazin

Derya Baykal torunu Pera’yı paylaştı…

Derya Baykal’ın Ferhan Şensoy ile evliliğinden olan Kızı Müjgan Ferhan Şensoy geçtiğimiz aylarda bebeği Pera’yı kucağına almıştı. Derya Baykal, torununun fotoğrafını ‘Anneannesinin gülü’ notuyla paylaştı.

Published

on

By

Geçtiğimiz temmuz ayında hayatını kaybeden Ferhan Şensoy ile Derya Baykal’ın büyük kızı Müjgan Ferhan Şensoy, 2018 yılında Cem Öget ile dünyaevine girmişti. Ünlü çift, mutlu evliliklerini birkaç ay önce bir bebekle taçlandırmıştı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan çiçeği burnunda anne, 32 yaşındaki Müjgan Ferhan Şensoy, bebeğiyle sık sık paylaşım yapmayı da ihmal etmiyor.

PERA 3 AYLIK OLDU!

Sosyal medyayı sık kullanan Müjgan Ferhan Şensoy, kızıyla sık sık paylaşım yapmayı ihmal etmiyor. Ancak bu kez usta oyuncu Derya Baykal torununun fotoğrafını paylaştı.

DERYA BAYKAL TORUNUNU PAYLAŞTI

Derya Baykal, 3 aylık torunu Pera’nın fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu. Takipçiler, Pera Öget’i beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

“İLK KIRK GÜNÜN BİR KERAMETİ VARMIŞ”

Birkaç hafta önce hastane çıkışı gazetecilerin yakaladığı Şensoy, Anneliği bebeğin kırkından sonra anlamaya başladığını ifade ederek, “O yorgunlukta anneliği pek anlamadım. Bu ilk kırk günün bir kerameti varmış. Kırktan sonra kendime gelmeye başladım. İkimiz de iyiyiz çok şükür” diye konuşmuştu.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar