Connect with us

Magazin

Doğa Rutkay: ‘Üç yıldır televizyon kullanmıyoruz’

2018 yılında ikiz çocukları Piraye ve Rutkay Kerim’i kucaklarına alan oyuncu Doğa Rutkay ile eşi Kerimcan Kamal, önceki gün Bebek sahilinde objektiflere yansıdı

Published

on

Güzel havayı fırsat bilerek yürüyüşe çıktıklarını belirten Doğa Rutkay, “Beş bin adım atmışız, beş bin daha olunca tamamlarız yürüyüşümüzü” diyerek gülümsedi. Evde çocuklarıyla keyifli zaman geçirdiklerini belirten oyuncu, “Şu pandemi bitse de evlatlarımızı okula yollayabilsek, çocuklar artık sosyalleşse diye heyecanla bekliyoruz. Şimdilik eğitimi biz veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Doğa Rutkay, “Sık sık çocuklara kitap okuyoruz. Bizim evde televizyon yok zaten. Üç yıldır evimizde televizyon kullanmıyoruz. Tablet de vermiyoruz, telefon da. Umarım böyle devam eder, kurtarılmış üç yıl olarak görüyoruz bu süreci” şeklinde konuştu.

Oyuncu, “Çocuklarınız büyüdüğü zaman TikTok gibi uygulamalar kullanmalarına izin verir misiniz?” şeklindeki soruya dikkat çeken bir yanıt verdi.

“TikTok olayı tam bir facia zaten. Ne biz kullanıyoruz ne de çocuklarımızın kullanmasını isteriz. Umarım bizim çocuklarımız büyüyene kadar öyle bir platform kalmaz.”

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar