Connect with us

Magazin

Dua Lipa’dan New York Times’a tepki

İsrail’in Filistinlilere yönelik saldırılarını eleştiren ve Filistin’e destek veren Bella Hadid, Gigi Hadid ve Dua Lipa’yı hedef gösteren New York Times (NYT) gazetesine Dua Lipa’dan tepki geldi. Lipa, “İnsan haklarını savunmak için ödediğiniz bedel bu” dedi.

Published

on

By

Dua Lipa New York Times (NYT) gazetesinin kendisini hedef gösterdiği ilana sessiz kalmadı.

Hadid kardeşlerin erkek kardeşi Anwar’la birlikte olan Dua Lipa, “Bugün New York Times’ın Dünya Değerler Ağı tarafından yayınlanan ilanında yanlış ve dehşet verici iddiaları tamamen reddediyorum” dedi.

Lipa şu ifadeleri kullandı: “Bugün, İsrail hükümetine karşı Filistin insan haklarını savunmak için ödediğiniz bedel bu. Herkesin -Yahudiler, Müslümanlar ve Hristiyanlar- seçtikleri devletin vatandaşlarıyla barış içinde ve eşit bir şekilde yaşama hakkına sahip olduğuna inanıyorum. Dünya Değerleri Ağı, kim olduğuma ve neyi temsil ettiğime dair yalanlar ve bariz yanlış beyanlarla çirkin kampanyalarını ilerletmek için utanmadan adımı kullanıyor. Tüm ezilen insanlarla dayanışma içinde duruyorum ve her türlü ırkçılığı reddediyorum.”

The World Values Network (Dünya Değerler Ağı) sözcüsü ise Dua Lipa’nın gönderisine şu şekilde yanıt verdi: “Dua Lipa sosyal medyada sinir krizi geçiriyor. Yahudi halkının Dua Lipa gibiler tarafından şeytanlaştırılmasına izin vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar