Connect with us

Dünya

Dünya bu düğünü konuşuyor: Gelin kalp krizi geçirince damat baldızıyla evlendi!

Hindistan’da bir gelin kendi düğününde kalp krizi geçirip hayatını kaybetti. Gelinin ölmesinin ardından damat ise gelinin kız kardeşi ile evlendi.

Published

on

Hindistan’ın Uttar Pradesh eyaletindeki düğünde acı bir olay yaşandı. Yaşadığı stres nedeniyle gelin, kendi düğününde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Daily Mail’da yer alan habere göre, gelinin kalp krizi geçirmesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri çağrıldı. Yapılan tüm müdahalelere ise gelinin kurtarılamadığı açıklandı. Ancak cenazeye dönen düğün ise iptal edilmedi.

Damat, aileler arasında süren kısa bir toplantı sonrası gelinin kız kardeşi ile evlendi. Aile adına açıklama yapan gelinin amcası ise ‘bu zor bir karardı’ dedi.

Talihsiz gelinin cansız bedeni ise düğün bitene kadar bir odada bekletildi. Kendi düğününde hayatını kaybeden gelinin daha sonra bir tören ile yakıldığı belirtildi.

Hindistan, ne olursa olsun düğünlerin iptal edilmemesi ile sıkça gündeme gelen bir ülke. Geçen haftalarda da benzer bir durum yaşanmış, damadın düğünden kaçması sonrası gelin konuklardan biriyle evlenmişti.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar