Connect with us

Gündem

Dünya Sağlık Örgütü’nden beklenmeyen itiraf: Koronavirüs mevsimsel gripten daha tehlikeli değilmiş

Published

on

By

Dünya Sağlık Örgütü nihayet bizim (ve birçok uzmanın ve araştırmanın) aylardır söylediklerimizi doğruladı: “Koronavirüs mevsimsel gripten daha ölümcül veya tehlikeli değil.”

DSÖ’nün üst düzey yöneticileri bu duyuruyu DSÖ’nün 34 üyeli yönetim kurulunun 5 Ekim Pazartesi günü yaptığı özel bir oturumda yaptı.

Küresel nüfus kabaca 7,8 milyar kişidir, eğer % 10’u enfekte olmuşsa, yani 780 milyon vakadır. Şu anda Sars-Cov-2 enfeksiyonlarına atfedilen küresel ölüm sayısı 1.061.539’dur.
Bu, kabaca veya % 0,14’lük bir enfeksiyon ölüm oranıdır. Mevsimsel grip ve dünyanın her yerinden birçok uzmanın tahminleriyle aynı doğrultuda…

DSÖ’nün Mart ayındaki % 3,4’lük “geçici rakamı” % 0,14, den 24 kat fazla.

Aslında, iddia edilen Covid ölümlerinin aşırı bildirilmesi göz önüne alındığında, IFR muhtemelen % 0,14’ün altında ve Covid’in gripten çok daha az tehlikeli olduğunu gösterebilir…

Hani önceki yazılarımda bahsettiğim 2 konu var. Testler doğru sonuç vermiyor ve pozitif çıkan biri 6 ay sonra motosiklet kazasından ölse ki böyle bir örnek var, ölüm sebebi Covid-19 yazılıyor.

Amerika’daki hastanelere giden hastalar Covid-19 ise devlet hastaneye 13 bin dolar ödemesi yaptığı için hasta sayısı abartıldığını da yazmıştım. Abartma tam olarak ne kadar oldu kimse bilmiyor ama bildiğimiz şey Covid-19’un her sene gördüğümüz griplerden daha öldürücü olmadığını fakına varmadan açıklamış oldukları…

Haberin kaynağı Guardian Gazetesi. Haber yüzlerce gazetede yayınlandı. Dünya Sağlık Örgütü toplantısı kaydı yapılmış. Altta Youtube linki de ekli. İnanmayan kaynaklara baksın ve konuşmayı izlesin.

Corona Virüsü pek yakında Corona Skandalı olarak anılabilir. 2 sene sonra bu yalanları uyduranlar mahkemede yargılanacaktır. Domuz gibinde olduğu gibi büyük ihtimalle kimseye ceza vermezler. Bu arada bazı ilaç firmaları para basmış ve onlara hizmet edenler de ceplerini doldurmuş olacak. 2 sene sürmez duyarsız kesim tüm olanları unutacak ve COVID-19 benzeri bir virüs, COVID-20 yada yepyeni bir isimle çıkınca tarih her zamanki gibi tekerrür edecektir.

Geçmiş olsun…

https://off-guardian.org/2020/10/08/who-accidentally-confirms-covid-is-no-more-dangerous-than-flu/

 

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar