Connect with us

Magazin

Dünyaca ünlü oyuncu Jennifer Aniston’dan bomba itiraf: Uçakta pilotla cinsel ilişkiye girdim

Dünyaca ünlü Amerikalı oyuncu Jennifer Aniston, gençlik yıllarında yaşadığı bir olayı itiraf etti. “Gençlik hatamdı” diyen Aniston, seyahat ettiği uçakta pilotla cinsel ilişki yaşadığını söyledi.

Published

on

By

Dünyanın yakından tanıdığı isimlerden biri olan Amerikalı oyuncu Jennifer Aniston’dan katıldığı televizyon programında bomba itiraflar geldi. Güzel oyuncu, yıllar önce seyahat etmek için bindiği uçağın pilotuyla cinsel ilişkiye girdiğini anlattı.

“Gençlik hatasıydı”

Güzel oyuncu, “Gençlik yıllarımda uçakta pilotla ilişkiye girmiştim. Bu konuyu daha fazla detaylandırmak istemem. Çünkü pişmanım. Gençlik hatasıydı. Hangimiz gençliğimizde böyle hatalar yapmadı ki?” ifadelerini kullandı.

Jennifer Aniston, koronavirüs aşısı olmayı reddeden ya da aşı olup, olmadığını açıklamayan arkadaşlarıyla görüşmeyi kestiğini açıklayarak tartışma yaratmıştı.

“Hala aşı karşıtlığı yapıyorlar”

Geçtiğimiz günlerde InStyle dergisine konuşan Aniston, aşı durumları nedeniyle bazı arkadaşlarıyla irtibatı kesmek zorunda kaldığını anlattı. “Hala aşı karşıtı olan büyük bir grup var.” diyen Amerikalı oyuncu, “Ya da bu insanlar gerçekleri dinlemiyor. Bu gerçekten utanç verici” şeklinde konuştu.

Jennifer Aniston, “Her hafta görüştüğüm bazı insanlarla, aşıyı reddettikleri ya da aşı olup olmadıklarını açıklamadıkları için görüşmeyi kestim. Talihsizlikti…” dedi.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar