Connect with us

Magazin

Dünyaca ünlü rapçi Cardi B. ikinci kez anne oldu

Amerikalı rapçi Cardi B. ile Offset’in ikinci çocukları dünyaya geldi. Cardi B., müjdeli haberi Instagram’dan duyurdu

Published

on

By

Abartılı lüks harcamaları, sahnedeki ve günlük hayattaki gösterişli kıyafetleriyle gündeme gelen Cardi B. ile Offset, 2017’de nişanlanmalarının ardından gizlice dünyaevine girmişti. Bir dönem boşanacakları konuşulan ancak kısa sürede aralarındaki buzları eriten ikili, kızları Kulture Kiari Cephus’u 2018 yılında kucaklarına almıştı.

Şimdilerde mutlu bir birliktelik sürdüren çift, ikinci çocuklarını kucaklarına aldı. Bu kez oğullarına kavuşmanın sevincini yaşayan ünlü rapçi ile eşi, müjdeli haberi Instagram’dan duyurdu. Çocuğunu 4 Eylül’de dünyaya getirdiğini belirten Cardi B., mutluluklarını gözler önüne serdi.

Hamileliğini gizlemişti

28 yaşındaki rapçi, ikinci hamilelik haberini, haziran ayında gerçekleşen BET Ödülleri’ne kadar gizli tutmuştu. Gecede sahne alan Cardi B., büyüyen göbeğini açıkta bırakan kıyafetiyle ikinci kez anne olmaya hazırlandığını duyurmuştu.

Altı ay önce hakkında bilinmeyenlerini anlatan Amerikalı yıldız, New York’ta kasiyer olarak çalıştığı marketin Türk müdürünün tavsiyesiyle striptiz kulübünde işe başladığını dile getirmişti.

Şöhreti bu kulüpte çalışarak yakaladığını ifade eden Cardi B., konuyla ilgili, “Müdürüm bana ‘Geçim sıkıntısı çektiğini biliyorum. Çok güzel kızsın, güzel bir vücudun var. Neden striptiz yapmıyorsun? Gel, sana orayı ayarlayım’ dedi ve sahne hayatım öyle başladı” demişti.

Cardi B., kariyerine önce erotik dansçı, sonra da televizyon yıldızı olarak başladı.

Şarkıcı, son yıllarda ise müzik dünyasının en gözde genç kuşak rap yıldızlarından biri.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar